За шест месеци во сообраќајни незгоди во државата загинале 70 лица!

Полицијата засилено казнува но по македонските патишта се уште се гине. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер