ВМРО-ДПМНЕ вечерва одржува Централен комитет- разрешен потпретседателот Митко Јанчев?

Во седиштето на ВМРО-ДПМНЕ вечерва заседава Централниот комитет на партијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер