Убавата Анастасија секојдневно ги воодушевува своите фанови на социјалните мрежи со фотографии на кои позира во минијатурни костими за капење или во провокативна вечерна тоалета.

На последната фотка Анастасија позира во жолт едноделен костим за капење во кои ги истакнува нејзините долги нозе.

Датум на објава: петок, 19 мај 2017 во 12:23
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар