Д-р Јовев: Јас и кардиохирургија излеговме жртви

Политиката не беше иницијална каписла, и верувам дека не сум жртва на политички реваншизам, но како тргна се може да биде. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер