Опозицијата бара предвремени избори, власта брза и ефикасна истрага за „Рекет“

Опозициските партии здружени во барањето за предвремени парламентарни избори веднаш, за власта борбата со криминалот во моментов е приоритет. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер