Бали бег има проблеми во бракот

По само неколку месеци во брак , Турскиот актер Бурак Озчивит , веќе има проблеми .
Актерот , познат по улогата на Бали бег во серијата ,,Величествениот” само пред неколку месеци се венча со Фехрије Евчен . По свадбата се преселија во куќата од соништата по што настанаа големите проблеми . За да ја одржуваат луксузната вила им е потребна помош , особено откако Бурак се повреди при снимањето и е врзан за постела .

Но , брачната двојка се плаши дека кој било вработен кај нив би можел да им ги открива тајните во јавноста . Веќе побарале помош од агенција за помошнички , но од таму не им гарантираат целосна дискреција . Интересот за нивниот живот во Турција е особено голем , така што младоженците се на големи маки .

За помош се обратиле и кај пријателите за да им препорачаат помошничка која ќе молчи за нивното секојдневие , но засега никој не може да им гарантира целосна дискреција .
,,Бараме жена од доверба која знае да ја држи устата затворена , зошто се што се случува во куќата таму треба и да остане “ , порачува Бали бег.

Фото: Викторија јавно се шегува со Дејвид:„Тато се бламира и лула “

Џет сет семејството Бекам ужива на одморот на Свети Стефан во Црна Гора.

Мама Викторија јавно се шегува со тато Дејвид кој вистински ужива во летните лудории со своите деца.

Модната икона го снима својот сопруг и го објавува на социјалните мрежи.

-Тато се бламира и лула , напиша Викторија Бекам под видеото на кое може да се види како Дејвид се лула на лебед на дување  покрај ѕидините на луксузниот Свети Стефан.

„Не е ни чудо што и децата побегнаа од него“ коментира мама Викторија Бекам.

Славниот фудбалер според фотографиите на социјалните мрежи  дефинитивно е воодушевен од црногорскиот полуостров и ужива со децата да го истражува.

Дејвид е „фатен“ од папараците и како вози скутер.

Фото: Руски „кортеж“ и американскиот „ѕвер“

Највлијателните светски политичари, претседателите на САД и Русија на самитот во Хелсинки ги покажаа своите луксузни црни лимузини.

Рускиот претседател Владимир Путин по прв пат надвор од Русија гја искористи својата нова лимузина „кортеж“.

Претседателот на САД пак Доналд Трамп  на средбата со својот руски колега во  финската метропола пристигна во својот Кадилак познат како „ѕвер“.

Фото- видео: Провокативни фотки на „жешката“ водителка на временска прогноза

Водителката на временска прогноза од Аргентина Сол Перез објави провокативни и „Жешки“ фотки на Инстаграм, на воодушевување на нејзините фанови.

Атрактивната Сол веќе долго време се фали со титулата најсексапилна водителка на светот.

Оваа титула Сол редовно ја оправдува на социјалните мрежи.

Сексапилната водителка е во состојба и од подготовката на појадокот  да направи еден секси спектакл, што да се каже пак за туширањето.

 

Verano Carlos Paz @lasobrideperez 🔥😍👑 #solnodamas

A post shared by sol perez👑 (@solperezperfect) on

притисни ентер