До 3 декември заклучоци за скандалот на Онкологија, анкетната денеска не заседава

Анкетната комисија за скандалот на Онкологија денеска нема да заседава и покрај тоа што рокот за донесување заклучоци е до 3 декември. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер