Вознемирувачки видео од клиниката во Бардовци: Психијатриски пациенти се тепаат меѓусебе

Видеа на кои неколку пациенти снимаат и тепаат новодојден пациент се појавија на социјалните мрежи и ја вознемирија јавноста. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер