Со експлозив разнеле банкомат - неуспешен обид за грабеж во скопски Бутел

Четири лица дошле со возило, поставиле експлозив на банкомат но до парите не дошле. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер