СЈО останува на речиси истото обвинение за „Монструм“

Почна новото судење за случајот Монструм. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер