Се започнува на трпезариската маса во луксузната вила , каде поп дивата во свилен пењоар се обидува да го фати погледот на мажот.

Бијонсе денеска го објави  најверојатно својот најсексапилен видео спот  за една од 17 -те песни на новиот албум „Partition“.

Снимањето на спотот - вели Бијонсе, ја потсетили на почетокот на нејзината врска со Џеј Зи.

Датум на објава: вторник, 25 февруари 2014 во 20:44
Крсте Галевски
Обновено во: 13:29

коментари

остави коментар