Пред две години поради карцином ја загуби својата сопруга Елисон, по што падна во депресија и дури бил на работ на самоубиство.

Меѓутоа, големиот фудбалски борец за среќа најде нова љубов, реалите ѕвездата Кејт Рајт која го врати меѓу „живите“.

Неодамна атрактивната Кејт медиумите ја нападнаа поради нејзиното стомаче.

Но, реалити ѕвездата на медиумските критики одговори со неколку секси  фотки, постови и видеа, на кој ги истакна токму своите  секси облини.


Датум на објава: вторник, 07 ноември 2017 во 09:05
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:21

коментари

остави коментар