Славниот актер допатува во Лондон поради помоцијата на филмот „Убиство во Ориент експрес“ со колегите Кенет Бран, Џуди Денч. Пенелопе Круз и Мишел Фајфер, но цело време изгледал отсутно, пренесуваат британските медиуми.

Деп. Кој во филмот снимен по истоимениот роман на Агата Кристи, глуми гангстер кој патува во возот во кои се случува убиство кое го решава Херкул поаро, не се однесувал воопшто професионално – давал кратки изјави, не сакал да се фотографира, а според изјавите на новинарите, мирисал на алкохол.


„Не знам дали поради алкохолот или премногу пластични интервенции, но изгледа некако одвратно“ – разочарани се обожавателите на Деп, кои забележале колку некогашниот освојувач на женски срца се променил во последните неколку години.

Foto: Gettyimages

Датум на објава: понеделник, 06 ноември 2017 во 11:23
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:34

коментари

остави коментар