Под налогот „Nude Yoga Girl” таа инспирира луѓе ширум светот да вежбаат јога и тоа во разголено издание.


Оваа анонимна девојка и модел присутна е на Инстаграм од 2015 година.


Има повеќе од 670.000 следбеници, а под хаштагот #NYGyola таа поттикна и други да се сликаат и да вежбаат на сличен начин.

Датум на објава: петок, 13 октомври 2017 во 09:25
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар