Пејачката , која не го покажуваше ниту лицето , сакајќи да ја насочи публиката кон нејзиниот глас , се појави на социјалните мрежи речиси гола. Нејзината козметичарка ја сликала за време на третманот во наметка , кога ненадејно и излегле градиите на Сиа.

Стилистката  ја објавила сликата на социјалните мрежи , а во пораката се извинила за инцидентот.

Инаку Сиа е сликана во салонот , додека се подготвува за режија на својот прв филм ,,Сестри “ во кои глумат Кејт Хадсон и Меди Зиглер.

Датум на објава: четврток, 12 октомври 2017 во 22:26
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар