И годинава на црвениот тепих  во Кан во  елегантна и секси тоалета прошетаа убавиците, Адриана Лима, Емили Ратајковски, Петра Немцова, Бела Хадид.
Секако најфотографирани беа гаќичките на Бела Хадид. 

Датум на објава: петок, 19 мај 2017 во 09:42
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:17

коментари

остави коментар