Утре средба Заев - Мицкоски

Премиерот Зоран Заев не ги коментира барањата на претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицковски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер