Меџити: Јовев ќе продолжи да работи во матичната клиника

Изјава на министерот за здравство Фатмир Меџити за причините за разрешувањето на д-р Сашко Јовев од директорското место на кардиохирургија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер