Винаријата Камник прославува 15 години од основањето

Македонските вина се едни од најдобрите, а тоа се докажува со фактот на постојаното зголемување на извозот, но и зголемувањето на бројот на винарски визби во земјава. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер