Ахмети: Последните настани со „Рекет" не се сценарио

Лидерот на Демократската унија за интеграција (ДУИ) Али Ахмети смета дека последните настани со случајот „Рекет" и притварањето на специјалната обвинителка не се сценарио, туку сплет на околности кои треба до крај да се расветлат. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер