ВМРО-ДПМНЕ: Зоран Заев и целото раководство на СДСМ се во длабок очај.

Зоран Заев и целото раководство на СДСМ се во длабок очај.Откако Јавното обвинителство и продолжената рака на Зоран Заев, Вилма Русковска ја потврдија веродостојноста на исказот на оштетениот што излезе во медиумите пред само два дена, целата кримина Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер