Засилено полициско присуство пред затворот во Шутка по одредувањето притвир за Јанева

Вечерва пред затворот во Шутка има засилено полициско присуство , откако по распитот во Кривичниот суд , на Катица јанева и се одредени 30 дена притвор. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер