Заев закажа лидерска средба во петок во Клубот на пратеници

Јавна покана за лидерска средба в петок до Мицкоски, Ахмети и Села упати премиерот Заев . Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер