Власта и опозицијата се поблиску до договор околу истрагите на СЈО

Власта и опозицијата се поблиску до договор околу истрагите на СЈО отворени по рокот јуни 2017. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер