Виенски форум: Вистинско време за инвестиции во Македонија

Сега е вистинско време странските инвеститори да ги реализираат своите проекти во нашата земја, порачаа владините министри кои преводени од премиерот Заев, учествуваат на Виенскиот економски форум. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер