Како што информира МВР, Ч.М пријавила дека  околу 16 часот на бул.„Кирил и Методиј“ била физички нападната од страна на Е.С. од Р.Турција, кој ја повлекол за коса и откако ја бутнал на земја ја удирал со клоци во пределот на лицето и телото.

Причина за физичкиот напад била претходна расправија со негов пријател.

МВР работи на целосно расчистување на случајот.

Датум на објава: вторник, 14 ноември 2017 во 14:17
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар