ДНК на Алил Демири и уште на три лица пронајдена во „омегата“ кај Смилковско езеро

Еден од четирите ДНК примероци откриени во внатрешноста на “Опел омегата” пронајдена по петкратното убиство кај Смилковското езеро му припаѓа на обвинетиот Алил Демири, кој е во бегство во Косово. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер