Атрактивната  Лиза со неколку „жешки“ фотки ги загреа фановите  и љубителите на зимските спортови .

За потребите на Плејбој, двојната победничка во Светскиот куп направи  фотосесија без ниту едно парче облека на себе.


Убавата скијачка во разголено издание може да се види и на нејзиниот Инстаграм профил. 

Датум на објава: петок, 09 февруари 2018 во 11:02
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар