Поради повреда на скочниот зглоб на десната нога, Кари со помош на патерици ја напушти сала. Тој се здоби со повредата, откако стапна на ногата на противничкиот кошаркар.Голден Стејт победи со 125:115. 

Датум на објава: вторник, 05 декември 2017 во 10:27
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар