Тет-а-тет средба Ковачевски-Мицкоски во клубот на пратеници

Денеска во клубот на пратеници ќе се одржи тет-а-тет средба помеѓу премеирот Димитар Ковачевски и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер