Ќе донесе ли лидерска средба поместување на позициите околу уставните измени?

Ден пред лидерската средба Ковачевски – Мицкоски, ништо не навестува дека разговорите за уставните измени ќе донесат некакво поместување на позициите за евентуален компромис. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер