Арбитража ќе одлучува за спорот на ЈПДП со шпанската компанија „Рубау Конструксионес”

Државата тврди дека има аргументи да ја добие арбитражата во Загреб со шпанската компанија „Рубау конструксионес.“ Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер