Нема напредок во разговорите меѓу Заев и Мицкоски

И по три и пол часа, речиси и да нема никакво поместување во ставовите меѓу премиерот Заев и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Мицкоски и нивните преговарачки тимови. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер