Два часа трае лидерската средба Заев – Мицкоски, можен ли е договор за СЈО?

Фокусот на денот и натаму е во во Собранието, каде што веќе два часа трае лидерска средба меѓу премиерот Заев и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Мицкоски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер