Наков: Записникот може да протече од било кој од луѓето што учествуваат во сослушувањето

Одговорноста за протекувањето на документи од истрагата за „Рекет“ не треба да се бара само кај обвинителството за организиран криминал или јавното обвинителство, фотокопија од записник од исказ пред обвинител , како тој исказот на Камчев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер