Сугаревски: Гасоводот на Скопје е врвен приоритет

Гасоводот е врвен приоритет на Владата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер