Рахиќ: Катица Јанева е сместена во соодветна ќелија

Директорот на истражниот затвор Шутка, Есад Рахиќ во интервју за Радио Слободна Европа вели дека обвинителката Катица Јанева е сместена во соодветна ќелија за нејзиниот личен профил. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер