Катица Јанева е однесена во затворот во Шутка

По тричасовен распит во Кривичниот суд , шефицата на СЈО во Оставка , Катица Јанева е однесена во затворот во Шутка. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер