Екипа на брза помош во Кривичниот суд- И се слошило на Јанева?

Пред малку во Кривичниот суд пристигна екипа на Итната помош , откако и се слошило на досегашната специјална обвинителка Катица Јанева. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер