Подемот и падот на Јанева

Силно блесна како симбол за правдата, а заврши како осомничена за криминал. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер