УЈП ќе ги „чешла“ фирмите поврзани со „Рекет“

Управата за јавни приходи ќе врши контроли во Меѓународниот сојуз на Боки 13, 1ТВ и БМЈ Медиа Груп. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер