Осумнаесет години Охридски рамковен договор

Пред 18 години Македонија го изгуби епитетот со кој се гордееше...„Оаза на мирот“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер