Што донесе историската посета на Макрон на Белград?

Франција ве сака, како што вие ја сакавте нејзе. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер