Бура од реакции во јавноста за случајот „Рекет“

Бура од реакции во јавноста и кај политичките партии предизвика случајот рекет и притворите на Боки 13 и Зоки Кичеец. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер