Претреси во 1 ТВ и во домот на родителите на Јовановски

Паралелно, со распитот на осомничените, обвинителите од обвинителството за органзиран криминал вечерва вршат претреси и во телевизијата 1 ТВ и во домот на родителите на Јовановски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер