Макрон во Белград, го чуваат четири илјади специјалци и легијата на странци

Во духот на традицијата, францускиот претседател беше дочекан со леб и сол на белградскиот аеродром, каде од неговиот домаќин, српскиот претседател Вучиќ му беше организирано топло добредојде. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер