Ел Чека продолжува да објавува бомби на својот Фејсбук профил

Нови бомби од Ел Чека – и овој пат за функционери од владејачката ДУИ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер