Макрон во Србија- меѓу ветувањата и можностите за реализација

По две одлагања францускиот претседател Емануел Макрон конечно ја реализира посетата на Србија, за која аналитичарите велат ќе биде со позитивен импакт врз европските и прашањата поврзани со регионот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер