Боки 13 уапсен на граница по налог на обвинителството за организиран криминал

Сопственикот на 1ТВ Бојан Јовановски познат како Боки 13 попладнево е уапсен на Граничниот премин. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер