Шефицата на СЈО, Катица Јанева поднесе оставка

Катица Јанева поднесе оставка од функцијата дознава Канал 5. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер